CS | EN
Hudba:OnOff
Rezervovat

O nás

HANGAR Pilot's Lounge

Horní patro podniku Hangar Pilot's Lounge je inspirováno rozmachem civilního letectví společností PAN AM ve 40-60.letech minulého století, která jako první začala létat přes Atlantik a také zavedla na svých linkách letušky. Je zajímavostí, že první letušky PAN AM měly kvalifikaci zdravotní sestry. Letadla PAN AM v této době hýřila luxusem a letenku si mohli dovolit jen velmi bohatí lidé. Proto také seznámení krásné letušky s bohatým obchodníkem na lince PAN AM bylo častým jevem a cílem krásných mladých dívek. V horním patře jsou zajímavé dobové smaltované reklamy na destinace nabízené společností PAN AM. Doménou interiéru tvoří trup letadla Clipper, které přistávalo na vodě tak, aby bylo schopné dotankovat a překonat delší vzdálenosti jako například Atlantik. Pilot’s Lounge je skvělým místem pro posezení u originálních koktejlů, kávy nebo vybraných pokrmů připravených našimi šéfkuchaři.

HANGAR Club

Spodní patro Hangar Club je inspirováno érou letectví 40.-50. let, především pak hollywoodskými piloty akrobaty, vojenskými piloty druhé světové války, leteckými mechaniky a vším co byste nalezli v leteckém Hangáru minulého století. Hlavním prvkem interiéru jsou hvězdicové letecké motory umístěné za bary.

V Hangar Clubu se vyzdvihuje nespoutanost pilotů této doby spojená s odreagováním po náročných a často velmi riskantních letech. V Hangar Clubu naleznete divokou atmosféru a show do pozdních ranních hodin o kterou se starají naši show barmani.

Spolupracujeme

FLY FOR FUN - prestižní letecká škola s vlastními letadly i vrtulníky. Kromě výcviku pilotů nabízí i vyhlídkové lety a pilotem na zkoušku.